Menu
ZŠ a MŠ Žinkovy
ZŠ a MŠ Žinkovy

Aktuality

Zobrazeno 31-60 ze 144

Dopravní hřiště Blovice - 6. a 7. ročník - 14. 6. 2024

Datum: 14. 6. 2024

dopravní výchova

Kaolínový důl Nevřeň - 2., 8., 9. ročník - 14. 6. 2024

Datum: 14. 6. 2024

exkurze

PROUD Horažďovice - Envirocentrum Podbranský mlýn - 3., 5. ročník - 14. 6. 2024

Datum: 14. 6. 2024

exkurze a výukový program - environmentální výuka

ZOO Plzeň - 4. ročník - 14. 6. 2024

Datum: 14. 6. 2024

environmentální výchova

Dravci a sovy- letové ukázky - MŠ + 1. - 9. ročník - 13. 6. 2024

Datum: 13. 6. 2024

výukový program a beseda

Projektový den - 7. ročník - 12. 6. 2024

Datum: 12. 6. 2024

7. r. - Příroda v okolí školy - environmentální výuka

Zážitkový blok - Patříme k sobě - 9. ročník - 12. 6. 2024

Datum: 12. 6. 2024

program primární prevence

Západočeské muzeum Plzeň - 8. ročník - 12. 6. 2024

Datum: 12. 6. 2024

exkurze

Praha - Pražský hrad - 2. - 6. ročník - 12. 6. 2024

Datum: 12. 6. 2024

exkurze

Projektové dny - 5. a 7. ročník - 11. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

6. r. - Díváme se kolem sebe - foto + popis - okolí školy.
7. r. - Poznáváme historii Žinkovska

Praha- Neviditelná výstava a Národní muzeum - 9. ročník - 11. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

exkurze

Nový rybník - environmentální výchova - 8. ročník - 11. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

vycházka

Dopravní hřiště Blovice - 4. a 5. ročník - 11. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

dopravní výchova

Divadlo Šapitó - MŠ + 1.,2, 3. r. - Labuťáček Žinkovy 11. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

divadelní představení - Brémští Cirkusanti

Chování za mimořádných situací - 10. 6. 2024

Datum: 10. 6. 2024

Projektový den - 1. - 9. ročník + MŠ

Fotografování tříd - 6. 6. 2024

Datum: 6. 6. 2024

na závěr školního roku

Mladý zdravotník KK

Soutěž mladých zdravotníků KK Plzeň - 31. 5. 2024

Datum: 2. 6. 2024

Naše družstvo ve složení Barbara Dastychová, Václava Hofmanová, Tereza Chrástková, Jessica Skalová a Lucie Zábranová obhájilo 1. místo z okresního kola soutěže mladých zdravotníků a tím získalo postup do kola republikového, které se bude konat 20. června v Semilech. Děkujeme a blahopřejeme!!!!

Doctor Dancer

Taneční show DOCTOR DANCER - 29. 5. 2024

Datum: 28. 5. 2024

- taneční tělocvik - motivace a učení k pohybu a tanci ve stylu break dance.

OVOV

Olympijský víceboj - OVOV - Krajské kolo Tachov - 24. 5. 2024

Datum: 24. 5. 2024

Souboj družstev (13. místo) a soutěž jednotlivců - Odznak všestrannosti olympijských vítězů.

AO

Astronomická olympiáda - Celostátní kolo Praha - 24. 5. 2024

Datum: 24. 5. 2024

Martin Dušek - republikové finále - 21. místo

Astronomická olympiáda

Astronomická olympiáda - KK Plzeň - 23. 5. 2024

Datum: 23. 5. 2024

Slavnostní předávání diplomů za krajské kolo Astronomické olympiády v Plzni - David Dušek - 3. místo.

 Matematický klokan - Cvrček

Matematický klokan - úspěch v krajském kole:

Datum: 23. 5. 2024

Antonie Rybárová ze III. třídy získala celkově 3. místo v krajském kole soutěže Matematický Klokan v kategorii Cvrček.
Blahopřejeme k úspěchu!

Beseda o Šumavě

Beseda o Šumavě s cestovatelem Petrem Nazarovem - 4. 6. 2024

Datum: 15. 5. 2024

zveme všechny děti, jejich rodiče a širokou veřejnost na besedu do Klubu Svatého Václava Žinkovy od 15:00 do 18:00 hod.

Beseda o chovu včel

Beseda o chovu včel spojená se včelí stezkou a dovednostní dílnou - 21. 5. 2024

Datum: 15. 5. 2024

zveme všechny děti a jejich rodiče
od 15:00 do 18:00 do budovy základní školy

Dusíková show

Show s tekutým dusíkem pro 6. - 9. r., Sluneční soustava a Vesmír - workshop pro žáky 9. ročníku - 15. 5. 2024

Datum: 15. 5. 2024

Dne 15. 5. 2024 nás navštívil Marek Česal s dusíkovou show a pro deváťáky ještě navíc se spoustou informací o Vesmíru a Sluneční soustavě.
Pak jsme vyráběli rakety, které jsme šli vyzkoušet na hřiště.
Nejúspěšnějšími astronauty se stali Honza Lingurar a Šimon Hraběta.

DKS

Sportovní den pro klienty DKS - IX. třída - 13. 5. 2024

Datum: 13. 5. 2024

spolupráce s DKS

BESIIP

Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK Blovice - 10. 5 2024

Datum: 13. 5. 2024

V okresním kole soutěže BESIP se družstvo I. kategorie (mladších žáků) umístilo na 4. místě a družstvo starších žáků II. kategorie na 6. místě.
Děkujeme za reprezentaci školy.

Mladý zdravotník

Soutěž Mladých zdravotníků - OK Klatovy - 3. 5. 2024

Datum: 3. 5. 2024

Družstvo mladších žáků a žákyň (I. kat.) obhájilo 3. místo v okresním kole soutěže.
Družstvo starších zdravotníků: Tereza Chrástková, Jessica Skalová, Barbara Dastychová, Lucie Zábranová, Václava Hofmanová (II. kat.) vybojovalo 1. místo a postupuje do krajského kola.
BLAHOPŘEJEME K ÚSPĚCHU!

OVOV

Olympijský víceboj - OVOV - okresní kolo Nepomuk - 29. 4. 2024

Datum: 1. 5. 2024

V souboji družstev jsme obdrželi 2. místo v okresním kole.
Úspěšná umístění jednotlivců v OK Odznaku všestrannosti olympijských vítězů:
Michal Chrástek - 2. m.
Josef Láska - 3. m.
Amálie Větrovská - 3. m.
Lukáš Knedlík - 2. m.
Václava Hofmanová - 3. m.
Damián Tříska - 2. m.
GRATULUJEME!

AO

Velký úspěch!!!

Datum: 16. 4. 2024

David Dušek ze VI. třídy se umístil na 3. místě v krajském kole Astronomické olympiády a POSTUPUJE do FINÁLE, které se bude konat v Praze 24. 5. 2024. BLAHOPŘEJEME!
Za účast v krajském kole AO taky děkujeme Janu Hořicovi(12. místo.), Ondřeji Němcovi a Adamu Kočárovi.

Zobrazeno 31-60 ze 144

Mohlo by Vás zajímat


Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na