Menu
ZŠ a MŠ Žinkovy
ZŠ a MŠ Žinkovy

Úspěchy

10. 5. 2024

Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK 

4. místo - I. kategorie - Zuzana Hofmanová, Eliška Klingrová, František Šrait, Josef Láska

6. místo - II. kategorie - Stefanie Skalová, Lucie Zábranová, Ondřej Kolouch, Jan Hořice

3. 5. 2024

Soutěž mladých zdravotníků - OK

3. místo - I. kat. - Zuzana Hofmanová, Daniela Puchtová, František Šrait, Kristián Kubík,           Helena Boublíková

1. místo - II . kat. - Barbara Dastychová, Jessica Skalová, Václava Hofmanová, Tereza                Chrástková, Lucie Zábranová

29. 4. 2024

OVOV - OK

2. místo - družstvo ZŠ Žinkovy - postup do KK

2. místo - Michal Chrástek, Lukáš Knedlík, Damián Tříska - postup do KK

3. místo - Josef Láska, Amálie Větrovská, Václava Hofmanová

16. 4. 2024

Astronomická olympiáda - KK - kategorie GH -(6. a 7. r.)

3. místo  - David Dušek (6. r.) - postup do celorepublikového finále

10. 4. 2024

Matematický klokan - Cvrček - KK

3. místo - Antonie Rybárová

22. 3. 2024

Recitační soutěž - OK  - I. kategorie (2. a 3. r.)

Čestné uznání - Helena Boublíková (3. r.)

13. 2. 2024

Olympiáda v Anglickém jazyce - OK - I. kategorie (6. a 7. r.)

6. místo  - David Dušek (6. ročník)

30. 5. 2023

OVOV - KK

13. místo - družstvo ZŠ Žinkovy

16. 5 . 2023

Soutěž mladých zdravotníků - KK

3. místo - II . stupeň - Barbara Dastychová, Jessica Skalová, Václava Hofmanová, Tereza                                                  Chrástková, Lucie Zábranová

15. 5. 2023

Matematický klokan - kat. Klokánek - KK

3. místo - David Dušek

11. 5. 2023

Mc. Donald´s Cup - OK

5. místo - žáci 2. a 3. r. 

9. 5. 2023

Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK 

3. místo - I. kategorie - Stefanie Skalová, Eliška Klingrová, Jan Hořice, Josef Láska

4. místo - II. kategorie - Jessica Skalová, Monika Kilbergrová, Ondřej Kolouch, Zdeněk Beníšek

4. 5. 2023

Soutěž mladých zdravotníků - OK

4. místo - I. stupeň - Zuzana Hofmanová, Daniela Puchtová, František Šrait, Kristián Kubík,                                              Helena Boublíková

3. místo - II . stupeň - Barbara Dastychová, Jessica Skalová, Václava Hofmanová, Tereza                                                   Chrástková, Lucie Zábranová

2. 5. 2023

Mc. Donald´s Cup - okrskové kolo

2. místo - žáci 2. a 3. r.  

5. místo - žáci 4. a 5. r.

17. 4. 2023

OVOV - OK

2. místo - družstvo ZŠ Žinkovy A

4. místo - družstvo ZŠ Žinkovy B

12. 4. 2023

Matematická olympiáda Z6 - OK

5. místo - Václava Hofmanová, 16. místo  - Ondřej Diviš

9. 3. 2023

Okresní přebor škol v šachu - kat. 2. stupeň - 3. místo

22.11.2022

Pythagoriáda - 6. ročník - OK

15. - 18. místo - Václava Hofmanová

Pythagoriáda - 9. ročník - OK

12. - 13. místo - Monika Kilbergrová

28. 5. 2022

Soutěž mladých zdravotníků - KK

1. místo - I. stupeň - Anna Keslová, Tereza Chrástková, Stefanie Skalová, Ondřej Diviš,                                                    Ladislav  Přerost

4. místo - II. stupeň - Jessica Skalová, Barbara Dastychová, Václava  Beránková,                                                                Sára Dastychová     

19. 5. 2022

OVOV - odznak všestrannosti olympijských vítězů - KK Tachov

1. místo - Anna Valentová - postup do Celostátního kola

3. místo  - Josef Láska   

11. místo - družstvo ZŠ                              

6. 5. 2022

Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK 

7. místo - I. kategorie -Stefanie Skalová, Anna Keslová, Damián Tříska, Václav Škarda

6. místo - II. kategorie - Klaudie Skalová, Anna Valentová, Josef Böhm, Zdeněk Beníšek

4. 5. 2022

Soutěž mladých zdravotníků - OK

3. místo - II. stupeň - Jessica Skalová, Barbara Dastychová, Veronika Vladařová, Václava                                                   Beránková, Sára Dastychová

4. místo - I . stupeň - Anna Keslová, Tereza Chrástková, Stefanie Skalová, Ondřej Diviš,                                                     Ladislav  Přerost

29. 4. 2022

OVOV - OK

2. místo - Jakub Macháček, 2. místo - Václav Puchta, 3. místo - Jaroslav Horvát, 2. místo - Ondřej Diviš, 1. místo - Josef Láska, 3. místo - Václav Záruba, 1. místo  - Anna Valentová, 3. místo - Kristýna Trojánková, 3. místo - Lucie Zábranová, 1. místo - Stefanie Skalová, 2. místo - Zoe Brůhová,

18. 3. 2022

Matematický klokan - Kadet - OK

4. - 7. místo - Sára Dastychová

10. 3. 2022

Zeměpisná olympiáda C - OK- on-line

12. místo - Václav Hora, 15. místo - Vendula Francová, 16. místo - Veronika Vladařová

10. 3. 2022

Zeměpisná olympiáda B - OK- on-line

10. místo - Šimon Hraběta

10. 3. 2022

Zeměpisná olympiáda A - OK - on-line

14. místo - Eliška Třísková, 16. místo - Marie Vojtěchová

23. 3. 2022

Dopravní soutěž mladých cyklistů - Celostátní kolo- on-line

1. místo - I. kategorie - Stefanie Skalová, Anna Keslová, Damián Tříska, Ladislav Přerost

2. místo - II. kategorie - Klaudie Skalová, Anna Valentová, Josef Böhm, Zdeněk Beníšek

18.10. - 29.10. 2021

Dopravní soutěž mladých cyklistů - KK - on-line

1. místo - I. kategorie - Stefanie Skalová, Anna Keslová, Damián Tříska, Ladislav Přerost

1. místo - II. kategorie - Klaudie Skalová, Anna Valentová, Josef Böhm, Zdeněk Beníšek

1. 10. - 15. 10. 2021

Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK - on-line

1. místo - I. kategorie - Stefanie Skalová, Anna Keslová, Damián Tříska, Ladislav Přerost

1. místo - II. kategorie - Klaudie Skalová, Anna Valentová, Josef Böhm, Zdeněk Beníšek

19. 5. 2021

Matematická olympiáda Z5 - OK

12. - 16. místo - Václava Hofmanová, Jan Hořice, 17. místo - Václav Suda

31. 3. 2021

Matematická olympiáda Z6 - OK

8. místo - Šimon Hraběta

19. 3. 2021

Matematický klokan - Klokánek OK

1. místo - Václava Hofmanová, 2. místo - Tomáš Štampach, 4. - 5. místo - Jan Hořice

29. 1. 2020

Matematická olympiáda Z9 - OK

2. místo - David Nguyen, 10.- 12. místo - Adam Tříska

29. 1. 2020

Matematická olympiáda Z5 - OK

21. - 22. místo - Šimon Hraběta

24. 1. 2020

Fyzikální olympiáda E - OK

2. místo - David Nguyen

25. 5. 2019

Zlatá srnčí trofej - OK

David Zábran - 1. místo, Václav Hora - 2. místo

22. 5. 2019

OVOV - KK

Barbora Šimková - 3. místo, Anna Valentová - 3. místo s postupem do celostátního kola

6. 5. 2019

Dopravní soutěž BESIP - OK

8. místo - kategorie I, 7. místo - kategorie II

26. 4. 2019

OVOV - OK

Antonín Kamen - 1. místo, Barbora Šimková - 1. místo, Jessica Skalová - 3. místo, Kristýna Sobotková - 2. místo, Linda Nocarová - 1. místo, Sára Dastychová - 2. místo, Anna Valentová - 3. místo, Pavla Kratochvílová - 3. místo, Tereza Dušičková - 3. místo, Daniela Glatterová - 2. místo, Lucie Macháčková - 3. místo, Matěj Průcha - 3. místo, Josef Böhm - 1. místo, Pavel Svejkovský - 3. místo, Milan Jandečka - 1. místo, Lukáš Salák - 3. místo, Adam Tříska - 2. místo ŠKOLNÍ DRUŽSTVO - 2. místo

16. 4. 2019

Biologická olympiáda C - OK

4. místo - Pavla Kratochvílová, 13. místo - František Kůs

10. 4. 2019

Biologická olympiáda D - OK

11. místo - Aneta Kovářová, 12. místo - Vojtěch Špaček

9. 4. 2019

Matematická olympiáda - OK

5. místo - Adam Tříska, 6. - 8. místo - David Nguyen, 19. - 20. místo - Anna Valentová

3. 4. 2019

Fyzikální olympiáda F - OK

2. místo - David Nguyen

22. 3. 2019

Matematický klokan Kadet - korespondenčně

1. místo - Martin Kilbergr, 5. - 6. místo - Daniela Glatterová

20. 2. 2019

Zeměpisná olympiáda A - OK

15. místo - Marie Dvořáková, 20. místo - Julie Mašátová

20. 2. 2019

Zeměpisná olympiáda C - OK

5. místo - Martin Kilbergr, 13. místo - Pavla Kratochvílová

30. 1. 2019

Matematická olympiáda OK

1. místo - Monika Kilbergrová (5. r.) 1. místo - Martin Kilbergr (9.r.)

2. 11. 2018

Logická olympiáda - KK

5. místo - Martin Kilbergr

10. 10. 2018

Přírodovědný klokan - OK

10. místo - Martin Kilbergr

28. 6. 2018

Zlatá srnčí Trofej - OK

1. místo - David Zábran, 2. místo - Václav Hora

29. 5. 2018

Pythagoriáda

1. místo - Martin Kilbergr (8.r.), 8. - 10. místo - David Nguyen (7.r.)

17. 4. 2018

Matematická olympiáda - OK Z7

2. místo - David Nguyen, 5. místo - Adam Tříska

17. 4. 2018

Matematická olympiáda - OK Z8

1. místo - Martin Kilbergr

16. 4. 2018

Astronomická olympiáda - KK

4. místo - Martin Kilbergr (kat. 8.-9. r.), 3. místo - David Nguyen - (kat.6. - 7. r.), 11. místo - Adam Tříska (kat. 6. - 7. r.)

12. 4. 2018

Biologická olympiáda D - OK

12. místo - Kristýna Mohyláková

12. 4. 2018

Biologická olympiáda C - OK

8. místo - Jan Louda, 14. místo - Antonín Kubík

16. 3. 2018

Matematický klokan Kadet

7. - 9. místo - Martin Kilbergr (8.r.)

28. 2. 2018

Zeměpisná olympiáda C - OK

5. místo - Martin Kilbergr, 19. místo - Michaela Bartičková

28. 2. 2018

Zeměpisná olympiáda A - OK

11. místo - Tereza Beníšková, 12. místo - Pavel Svejkovský

28. 2. 2018

Zeměpisná olympiáda B - OK

1. misto - David Nguyen, 5. místo - Adam Tříska

11. 10. 2017

Přírodovědný klokan - Kadet

2. místo - Martin Kilbergr (8.r.), 7. místo - Jan Louda (9.r.)

20. 5. 2017

Zlatá srnčí trofej - OK

David Zábran - 1. místo okres Plzeň - jih, 2. místo okres Klatovy

19. 5. 2017

Astronomická olympiáda celostátní kolo

Martin Kilbergr - 4. místo

17. 5. 2017

Biologická olympiáda - KK

Martin Dušek - 2. místo

17. 5. 2017

BIO - KK

Pavla Kartochvílová - 9. místo

20. 4. 2017

Biologická olympiáda - OK kat. C

Martin Dušek - 1. místo, Jakub Louda - 5. místo

10. 4. 2017

Biologická olympiáda - OK kat.D

Pavla Kratochvílová - 3. místo, Antonín Kubík - 5. místo

4. 4. 2017

Matematická olympiáda - OK

Martin Kilbergr - 1. místo, Vojtěch Rybár - 3. místo

27. 3. 2017

Astronomická olympiáda - KK

Martin Kilbergr - 2. místo a David Nguyen - úspěšní řešitelé, Martin Dušek - 7. místo

23. 3. 2017

Anglický jazyk - KK

3. místo - Martin Dušek

22. 2. 2017

Anglický jazyk - OK

1. místo - Martin Dušek

21. 2. 2017

Zeměpisná olympiáda A - OK

11. místo - Adam Tříska, 15. místo - David Nguyen

21. 2. 2017

Zeměpisná olympiáda B - OK

5. místo - Martin Kilbergr, 17. místo - František Kůs

21. 2. 2017

Zeměpisná olympiáda C - OK

12. místo - Martin Dušek, 21. místo - Tadeáš Troch

17. 1. 2017

Dějepisná olympiáda - OK

7. místo - Martin Hujas

4. 11. 2016

Logická olympiáda - KK

24. místo - Martin Kilbergr, Vojtěch Rybár - účast

25. 10. 2016

Turnaj ve florbale - Přeštice - žákyně 8.-9. ročníku - OK

4. místo - Markéta Punčochářová, Linda Kuhnová, Sára Beránková,Natálie Vladařová, Tereza Kočková, Tereza Karhanová, Marie Rottová, Štěpánka Vladařová

12. 10. 2016

Přírodovědný klokan - OK

12. místo - Martin Dušek

27. 9. 2016

Lehkoatletický čtyřboj - dívky - 8. a 9. ročník - OK

4. místo - Markéta Punčochářová, Natálie Vladařová, Michaela Bartičková, Tereza Karhanová, Marie Rottová 1. místo - Markéta Punčochářová - hod míčkem

9. 9. 2016

OVOV - republikové finále

3. místo - Mgr. Marie Svejkovská - kategorie pedagogů

8. 6. 2016

Pythágoriáda - OK

3. místo - Martin Kilbergr 10. místo - Daniela Glatterová

Mohlo by Vás zajímat


Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na